Tab Content
No Recent Activity

4 Visitor Messages

 1. برای نصب کولر باید از کارشناس متخصص و تایید شده از سوی شرکت تولید کننده کمک بگیرید، زیرا نصب اولیه باید طبق استانداردهای لازم انجام شود. اما برای راه اندازی و سرویس کولر آبی، خودتان هم می‌توانید اقدام کنید. در اینجا تمام نکات لازم را که از شما یک سرویس‌کار کولر آبی بسازد شرح می‌دهیم. البته ناگفته نماند که شما فقط قادر به سرویس کولر هستید و تمام تعمیرات فنی باید توسط کارشناس انجام شود.
 2. تبلت با صفحه نمایش سایز 8 اینج یا کوچک­تر اغلب بسیار و بسیار باریک هستند. برخی از تبلت­هایی که در این اندازه هستند، برای 15 ساعت و یا بیشتر باطری شارژ نگه می­دارند.

  بیشتر بخوانید در : راهنمای خرید کامپیوتر و پرینتر و وسایل الکتریکی
  نمایندگی اچ پی
  قیمت استوریج HP
  قیمت کارتریج hp
 3. اول از همه، هنگام خرید پرینتر حتما به این نکته توجه کنید که آیا می‌توانید با آن پرینتر، کاغذ مورد نظرتان را با توجه به نوع کسب و کار خود پرینت بگیرید یا خیر؟ در تنظیمات پرینتر، قسمتی به عنوان دیتا شیت وجود دارد و نوع کاغذی که پرینتر پشتیبانی می‌کند و می‌تواند پرینت بگیرد، مشخص شده است و حتی سایزهایی که با دستگاه پرینتر می‌توان پرینت گرفت در این قسمت نمایان است. برای اطلاع بیشتر می‌توانید از این قسمت کمک بگیرید.
 4. با توجه به هزینه‌های بالای کولرهای گازی و همچنین خشک بودن آب‌وهوا در بیشتر مناطق کشور، تعداد مصرف‌کنندگان کولرهای آبی خیلی بیشتر است. پس در این بحث تمام اقدامات اولیه برای نصب و راه اندازی کولر آبی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.


  تعمیر کولر آبی
  تکنسین پرینتر
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About bahmann

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
05-03-2019 11:58 AM
General Information
Last Activity
05-03-2019 11:58 AM
Join Date
05-03-2019

go to top

GLOBAL SITE