Tab Content
 • monaa's Avatar
  07-12-2019, 02:34 PM
  monaa posted a visitor message on monaa's profile
  نرم افزار مالی و حسابداری چیست بسیاری از نرم افزارهای حسابداری فقط برای صدور...
 • monaa's Avatar
  07-12-2019, 02:34 PM
  monaa posted a visitor message on monaa's profile
  از کارکردهای دیگر حسابداری مالی می‌توان به جمع‌آوری بدهی، هزینه‌های تجاری،...
No More Results

4 Visitor Messages

 1. نرم افزار مالی و حسابداری چیست
  بسیاری از نرم افزارهای حسابداری فقط برای صدور فاکتور برای مشتری و کنترل موجودی صندوق و کالای موجود در انبار ساخته شده است و مناسب و استاندارد برای دفاتر قانونی و خدمات مالی دوطرفه نمی‌باشد. به این نرم افزار مدل بازاری یا فروشگاهی می‌گویند. اما برخی از آن‌ها دارای دفاتر قانونی و استاندارد دو طرفه بوده که می‌توان هم با دید بازاری و هم حسابداری از آن استفاده کرد .
 2. از کارکردهای دیگر حسابداری مالی می‌توان به جمع‌آوری بدهی، هزینه‌های تجاری، گزارش‌گیری، حقوق و دستمزد، گزارش‌های مالی، تایم‌شیت و درخواست‌های خرید، اشاره کرد. ضروری است که در هنگام تصمیم‌گیری در خصوص انتخاب نرم افزار ابتدا نیازهای منحصربفرد شرکت‌تان را دریابید تا نرم افزاری با مناسب‌ترین ویژگی‌ را انتخاب نمایید.
  ,حسابداری,نرم افزار حسابداری
 3. ● دیگر کاربرد سازه پارچه ای ایجاد آلاچیق پارچه ای بسیار زیبا در محوطه سبز در جلوی تالار و در فضای باز سالن های عروسی ایجاد کرد. باید توجه به این نکته که در سازه های چادری با طراحی های ویژه ای که توسط طراحان شرکت ساینا ایجاد می شود این سازه کششی را حتی در فصول مختلف با شرایط جوی متفاوت استفاده کرد.


 4. با توجه به اینکه این متریال مدرن در ایران در سال های اخیر مورد توجه معماران و دیگر افراد قرار گرفته است. باید توجه کرد که سازه پارچه ای را می توان در فضاهای مختلف بسته به کاربری آن از فرم های پیش مهندسی و طرح هایی که مخصوص فضا ایجاد شده است استفاده کرد. یکی از کاربردهای این سازه منعطف پذیر می تواند به عنوان سقف چادری باغ تالار، سالن ها و تالارها مورد استفاده قرار گیرد
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
About monaa

Basic Information

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
Visitor Messages
Total Messages
4
Most Recent Message
07-12-2019 02:34 PM
General Information
Last Activity
07-12-2019 02:34 PM
Join Date
05-04-2019

go to top

GLOBAL SITE